local-shipping.png

Tovar z objednávok zákazníkov, doručujeme formou balíka, prostredníctvom:

1. Slovenskej Pošty do

           - Balíkoboxu,

           - pobočky pošty alebo

           - na adresu

Doručujeme i prostredníctvom zmluvných kuriérskych prepravných služieb:

2. DPD

            - kuriér na adresu 

3. Packeta - Zásilkovna

            - do odberných miest Z-boxov, alebo

            - výdajných miest Packeta - Zásilkovna.

Spôsob doručenia tovaru z objednávky si kupujúci môže vybrať v rámci objednávkového procesu v našom obchode, v závislosti od veľkosti a hmotnosti tovaru a limitov prepravcu, o ktorých informuje priamo poskytovateľ prepravy. Všeobecne platný doručovací plán sa riadi možnosťami výrobcov i dopravcov v aktuálnej situácii.

Pri objednávkach tovaru vyrobeného na mieru, alebo na objednávku, je doručenie objednávky vybavené od 7-30dní, v závislosti na vyťaženosti výroby. Pri objednávkach tovaru vyrobeného na mieru, je nutné vždy vykonať platbu za tovar vopred. V prípade zrušenia takejto objednávky, si predávajúci účtuje storno poplatok vo výške 100% z celkovej sumy objednávky. Ostatné informácie týkajúce sa doručenia sa nachádzajú vo Všeobecných obchodných podmienkach predávajúceho.

Tovar pochádzajúci zo zahraničia : sú v závislosti od konkrétnej krajiny a výrobcu doručované od 5-30 pracovných dní. Cena doručenia je závislá od hmotnosti objednávaného tovaru, výšky jej poistenia, prípadne voľby dopravcu.

i

V prípade, že máte doplnkové otázky k preprave Vašej objednávky, môžete sa obrátiť na centrum služieb zákazníkom mailom, cez kontaktný formulár, alebo chat priamo v našom obchode. K otázke, je potrebné do správy uviesť číslo objednávky a PSČ adresy, kam ste zvolili doručenie Vašej objednávky.

close

Nové konto

Máte už vytvorený účet?
Prihláste sa alebo Obnoviť heslo