local-shipping.png

Tovar doručujeme formou balíka, prostredníctvom Slovenskej Pošty, kuriérskou spoločnosťou DPDPPL alebo osobným doručením v rámci nadštandardných alebo expresných dodávok. Spôsob doručenia si vie kupujúci vybrať v rámci objednávacieho procesu.

Všeobecne platný doručovací plán sa riadi možnosťami výrobcov i dopravcov v aktuálnej situácii.

Dverové kovania, madlá a doplnky: tovar dostupný skladom je doručovaný štandardne do 5-tich pracovných dní. Cena doručenia je závislá od hmotnosti objednávaného tovaru a výšky jej poistenia. Pri objednávkach tovaru vyrobeného na mieru alebo na objednávku, je doručenie objednávky vybavené od 7-30dní, v závislosti na vyťaženosti výroby. Pri objednávkach tovaru vyrobeného na mieru, je nutné vykonať platbu za tovar vopred. V prípade zrušenia takejto objednávky, si predávajúci účtuje storno poplatok vo výške 100% z celkovej sumy objednávky. Pri objednávkach pre vačší počet kusov ako 20, je doba doručenia do 21 dní a spôsob doručenia môže byť vybavený individuálnym plánom, podľa potrieb zákazníka. Ostatné informácie týkajúce sa doručenia sa nachádzajú vo Všeobecných obchodných podmienkach predávajúceho.

Produkty pochádzajúce zo zahraničia : sú v závislosti od konkrétnej krajiny a výrobcu doručované od 7-30 pracovných dní. Cena doručenia je závislá od hmotnosti objednávaného tovaru, výšky jej poistenia, prípadne voľby dopravcu. Individuálne Vám za nadštandardných cenových podmienok vieme umožniť expresnú dopravu tovaru. V prípade záujmu o službu je potrebné kontaktovať náš zákaznícky servis s konkrétnou požiadavkou na tovar.

Produkty pochádzajúce zo Slovenska : sú v závislosti od vyťaženosti výrobcu a dostupnosti ručne vyrábaného tovaru doručované od 7 pracovných dní. Cena  za doručenie je odrazom hmotnosti, krehkosti a konkrétneho dopravcu.

Vrátenie tovaru

Pri nákupe cez náš e-shop www.krasnyinterier.sk máte právo odstúpiť od zmluvy pri bežnom tovare bez udania dôvodu do 14 dní od prevzatia tovaru. V prípade že chcete odstúpiť od zmluvy, informujte nás prosím o tom čo najskôr, prostredníctvom emailu na: info@krasnyinterier.sk, prípadne poštou na adresu: Specify s.r.o., P.O.BOX 81396, 81101 Bratislava, prípadne použite vzorový formulár pre odstúpenie od zmluvy. Podmienky reklamácie, odstúpenia od zmluvy alebo vrátenia tovaru sú uvedené vo Všeobecných obchodných podmienkach predávajúceho. Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od kúpnej zmluvy spolu s formulárom odstúpenia od zmluvy je na stiahnutie tu.

close

Nové konto

Máte už vytvorený účet?
Prihláste sa alebo Obnoviť heslo