ic_verified_user_black_36dp_1x.png

Bezhotovostné platby

Platba platobnými tlačidlami

Platby v našom e-shope realizujete so zabezpečením šifrovania SSL, prostredníctvom bezpečnej platobnej brány Besteron platobnými tlačidlami jednotlivých slovenských bánk, kde ste presmerovaní do Internetbankingu Vami zvolenej banky. Objednávku vybavujeme, až po projatí platby na náš bankový účet, v súlase s našimi V.O.P.
  • Prijatie platby cez Besteron pomocou bankového tlačidla do 2 pracovných dní (v závislosti od banky)

Platba kartou Visa/Mastercard

Platby v našom e-shope realizujete so zabezpečením šifrovania SSL, prostredníctvom bezpečnej platobnej brány Besteron slúži ako bezpečný nástroj na platbu platobnými kartami Visa/Mastercard. Objednávku vybavujeme, až po projatí platby na náš bankový účet, v súlase s našimi V.O.P.
  • Prijatie platby cez Besteron pomocou platby kartou do 5 pracovných dní

Platba Apple Pay

Platby v našom e-shope realizujete so zabezpečením šifrovania SSL, prostredníctvom bezpečnej platobnej brány Besteron slúži ako bezpečný nástroj na platbu systémom Apple PayPlatba Apple Pay s iPhonom alebo Apple Watch je rovnako rýchla ako platba kreditnou, debetnou alebo predplatenou kartou. Objednávku vybavujeme, až po projatí platby na náš bankový účet, v súlase s našimi V.O.P.
  • Prijatie platby cez Besteron pomocou platby kartou do 5 pracovných dní

Platba Google Pay

Platby v našom e-shope realizujete so zabezpečením šifrovania SSL, prostredníctvom bezpečnej platobnej brány Besteron slúži ako bezpečný nástroj na platbu systémom Google PayPlatba Apple Pay s iPhonom alebo Apple Watch je rovnako rýchla ako platba kreditnou, debetnou alebo predplatenou kartou. Objednávku vybavujeme, až po projatí platby na náš bankový účet, v súlase s našimi V.O.P.
  • Prijatie platby cez Besteron pomocou platby kartou do 5 pracovných dní

Platba systémom PayPal

Platby v našom e-shope realizujete so zabezpečením šifrovania SSL, prostredníctvom bezpečnej platobnej brány Paypal slúži ako bezpečný nástroj na platbu platobnými kartami Visa/Mastercard. Nutnou podmienkou využívať túto platobnú metódu, je mať aktívne konto, ktoré sa dá bezplatne vytvoriť na https://www.paypal.com/sk/home. Objednávku vybavujeme, až po projatí platby na náš bankový účet, v súlase s našimi V.O.P.
  • Prijatie platby cez Paypal pomocou platby kartou okamžite

close

Nové konto

Máte už vytvorený účet?
Prihláste sa alebo Obnoviť heslo